Sākums LPFA Izlase LR čempionāts Citas sacensības Noteikumi Galerija Saites Kontakti
Kurzemes čempionāts pludmales futbolā Ventspils posms

Kurzemes čempionāts piestāja Ventspilī !

Ventspils smiltīs aizvadīts Kurzemes pludmales futbola čempionāta trešais posms, kurā gan nepiedalījās mājinieku komandas.

 

Pagājušajā sezonā vieni no čempionāta līderiem bija Ventspils Depo-14 spēlētāji, kas kopvērtējumā galu galā piekāpās vien Kuldīgas komandai Nikers, taču šogad ventspilnieki nesavācās pat uz mačiem savā pludmalē. Toties pieci futbolisti palīdzēja divām Liepājas komandām – Libava City spēlēja Artūrs Moros un Aleksandrs Novožilovs, bet SLV Pluss – Artūrs Soņecs, Dmitrijs Ribakovs un Maksims Neimanis.
Labāk Ventspils smiltīs veicās liepājniekiem ar mājinieku trio sastāvā, lai gan pavisam gludi neklājās nevienai no piecām komandām. SLV Pluss vienīgo zaudējumu cieta spēlē pret līderiem – Nikers spēlētājiem (1:2) –, taču kuldīdznieki pamanījās zaudēt Libava City un Pāvilostai, tā šajā posmā finišējot vien trešajā vietā. Pirmās vietas liktenis izšķīrās pāvilostnieku un SLV Pluss mačā, kurā Liepājas un Ventspils apvienotais kolektīvs nospēlēja vienkārši lieliski, izcīnot uzvaru ar 5:0. Diemžēl otrai ventspilnieku pārstāvētajai komandai uzvara pār Nikeru arī bija vienīgā turnīrā, tāpēc nācās samierināties ar piekto vietu. Interesanti, ka jau trešo posmu pēc kārtas ceturtajā vietā ierindojās Liepājas papīra spēlētāji.
Pēc Ventspils mačiem ļoti interesanta kustība notika kopvērtējumā, kurā ir divi izteikti līderi, bet kopumā ir vismaz pieci pretendenti uz pirmo trijnieku. Arī pēc trim posmiem pirmo vietu saglabā Kuldīgas Nikers, bet Pāvilostas komanda tagad atpaliek vairs tikai par diviem punktiem. Savukārt komanda SLV Pluss pēc uzvaras Ventspilī pakāpusies uz trešo vietu, par punktu apsteidzot papīru un jau par četriem – Libava City futbolistus.
Kurzemes čempionātā viss pa vietām tiks salikts jau 20. augustā, kad Kuldīgā risināsies turnīra pēdējais posms.